درد دلی با بازرسان آژانس . . . . .

دوشنبه 10 بهمن 1390 03:06 ب.ظ

نویسنده : المستغرق
ارسال شده در: .... یا شهید الشهدا .... ، فرهنگی - اجتماعی ،

یا شهید الشهدا

باز هم بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی وارد ایران شدند تا از تاسیسات اتمی ایران بازدید کنند :

 به همین بهانه چند حرف با برادران خدوم و زحمتکش و ارزشی آژانس که عزیز دل این ملت هستند و هر از چند گاه بارقه های نور امید را در دل مردم می چکانند و ما نیز از عمق دل و جان دوستشان داریم و همواره از زحمات خدومانه شان که در راستای نشر دستاوردهای محرمانه این ملت می کوشند سپاس گذاریم .

حرف اول: خیلی به ایران خوش آمدید ؛ صفا آوردید ؛کشور ما را که دیده بودید به فضل خدا سفر اولتون  که نیست ماشالله پاتون دیگه به ایران وا شده و حسابی هم بهتون خوش میگذره : فقط ما کار و بار زیاد داریم اگه جسارت نیست اینجا رو  پاتوق نکنید . چون توقف بیجا مانع کسب است .

حرف دوم : اینکه گفتیم خدوم و زحمتکش چون که هر دفعه لطف میکنید تمام کنج و کنار های سایت ها و سازمان ها و مناطق هسته ای ایران را کندو کاو میکنید اما در جستجوی چه ؟

حرف سوم : اینکه گفتیم ارزشی چون که برای زحمات همنوعان ایرانی ارزش قائل هستید و لطف می کنید از تمام تکنیک ها و روش های علمی که با تلاش بومی به ثمر نشسته است را کپی برداری می کنید و ارزش مضاعف از اینکه نام و مشخصات تمام کارکنان و دست اندرکاران هسته ای ایران را در لیست محفوظ خود ذخیره میکنید و در صورت تقاضای دشمنان این ملت این اطلاعات را به آنان هدیه می دهید .

حرف چهارم : اینکه عزیز دل هستید فقط به این دلیل است که مهمان هستید آن هم از نوع ناخوانده و در قاموس ما کلا مهمان حبیب خداست هرچند هم که جاسوس باشد اِاِاِ ببخشید منظورم ضبط و پخش اطلاعات بود نه چیز دیگر .

حرف پنجم : اینکه بارقه های نور امید رامی چکانید  به دو  دلیل است ؛

یک: در اثر پخش دستاورد های علمی کشور ما سبب خشم دشمن شده که در  فرمایشات مولا علی (ع) آمده است هرگاه دشمن از عمل شما خشمگین شد بدانید روند و حرکت شما درست است ؛ و اینکه دشمن می فهمد تحریم ها نه اینکه بی فایده بوده بلکه ما را مستحکم تر کرده است و ما نیز می فهمیم کارمان طبق فرموده مولا درست است .

دو :  بعضی از مردم فکر می کنند در باغ شهادت بسته شده است ، اما شما با نشر  اطلاعات نخبگان موجبات  شناسایی آنان توسط سرویس های اطلاعاتی دشمن شده سبب شهادت آنان را فراهم می آورید و هر چند زمان سبب چکاندن بارقه های نور در  دل ملت شریف و شهید پرور می شوید و دوباره آن بعضی از مردم یقین می کنند در باغ شهادت باز  باز است . و تازه اینکه بعضی از کسانی باغ شهادت را در دور دست ها تصور می کردند آن را در جهاد علمی جستجو کنند .....

. . . . . در خانه گر کس است یک حرف بس است . . . . .

و من الله توفیق
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: شهید ، یاشهیدالشهدا ، جهادعلمی ،
آخرین ویرایش: - -شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات